Flade Engvej 45 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Frederikshavn - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Frederikshavn. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Frederikshavn er villaen på Flade Engvej 45 netop kommet på markedet. Denne ejendom tilbyder et rummeligt hjem med 165 kvadratmeter fordelt på 4 værelser. Boligen ligger på en imponerende grund på hele 20.092 kvadratmeter, hvilket giver masser af plads til udendørs aktiviteter. Ejendomsværdien er sat til 4.095.000 DKK.

En anden spændende mulighed i Frederikshavn er villaen på Lisborgvej 12. Denne villa byder på mere plads indendørs med sine 192 kvadratmeter og har 6 værelser. Ejendommen er placeret på en grund på 773 kvadratmeter og er udbudt til en pris på 2.265.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler