Kok til 2takt Cafe & Brasserie
Så er der nyt fra Farmors Cafe
Så er der nyt fra Løvbjerg Frederikshavn
Så er der nyt fra DK Autoservice v/Leo B Andersen
Frederikshavn Kommune modtager 7,9 millioner kroner til havnaturprojekt i Voerså, hvor stenrev og ålegræs skal genskabes i samarbejde med lokale kræfter.
Så er der nyt fra Mæglerhuset Sæby
Så er der nyt fra MENY Gl. Skagensvej
Så er der nyt fra Ro & velvære
Seneste opdateringer fra Nordjyllands Beredskab på X: Vi er færdige og på vej hjem fra Strandby igen.
Så er der nyt fra Ro & velvære
Der sker hver uge spændende ting omkring dig i det lokale erhvervsliv med nyheder, tilbud og arrangementer. Vi har lavet en kort opsummering fra de seneste dage
Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Frederikshavn og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Coop365, DagliBrugsen, Føtex, Løvbjerg, Meny, Netto og Rema 1000.
4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Frederikshavn. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I uge 51 byder Frederikshavn på events for både strikkeentusiaster, juniorvæbnere og dem, der elsker julemusik. Kom til åbent hus, julekoncert eller spændende aktiviteter for børn og unge.